Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/e/ed1bb6dd915cbac8b1a0d38784b93d0c.i failed
Unable to save cache file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.
Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/e/ed1bb6dd915cbac8b1a0d38784b93d0c.metadata failed
Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/e/ed1bb6dd915cbac8b1a0d38784b93d0c.i failed
Unable to save cache file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.


Loplekufu bu icde ravlemoc is ponaks ke ravlem Skudá


Ork ke ravlem  Ravlemord (nature du mot / kind of word)

Skudá ” ravlem tir mukodakiraf gray. Inaf volveyord tir tanmukodaf gray.

Tentuks va ravlem  Tentuks (définition / definition)

.

Mamtiyara va ravlem  Mamtiyara (phonologie / phonetics)

Tiyaracka : \sku.'da\

Texte de remplacement  Kalavaks (traductions bilingues / bilingual translations)

  • francava : réaliser avec soin

Skedaks va ravlem  Skedaks (termes corrélés / correlatives)

Ozwaks va ravlem  Ozwaks (citations / quotations)

Katcalaks icde ravlem  Katcalaks (remarques / remarks)

Kira (caractéristiques / features)

Redura (creation)

2011

Ord (type)

mukodakiraf gray

Zae (root)

SKUDA

Zaeya (radical)

SKUDA

Abduosta (prefix)

Radimosta (suffix)

Etekara (conjugaison / conjugation)

Rekee (présent / present)

1-eaf ilkom T-

(jin)

skudá

2-eaf ilkom T-

(rin)

skudal

3-eaf ilkom T-

(in)

skudar

1-eaf ilkom K-

(min)

skudat

2-eaf ilkom K-

(win)

skudac

3-eaf ilkom K-

(sin)

skudad

4-eaf ilkom K-

(cin)

skudav

Tegisa trenda

skudas

Levgasa trenda

skudan

Darekee (passé / past)

1-eaf ilkom T-

(jin)

skudayá

2-eaf ilkom T-

(rin)

skudayal

3-eaf ilkom T-

(in)

skudayar

1-eaf ilkom K-

(min)

skudayat

2-eaf ilkom K-

(win)

skudayac

3-eaf ilkom K-

(sin)

skudayad

4-eaf ilkom K-

(cin)

skudayav

Tegisa- trenda

skudayas

Levgasa trenda

skudayan

Direkee (futur / future)

1-eaf ilkom T-

(jin)

skudatá

2-eaf ilkom T-

(rin)

skudatal

3-eaf ilkom T-

(in)

skudatar

1-eaf ilkom K-

(min)

skudatat

2-eaf ilkom K-

(win)

skudatac

3-eaf ilkom K-

(sin)

skudatad

4-eaf ilkom K-

(cin)

skudatav

Tegisa trenda

skudatas

Levgasa trenda

skudatan

Ravlemoc ke ravlem  Ravlemoc (dérivés lexicaux / derivatives)


Ravlemexulera

skusikskuks

skúskunté

A - B - C - D - E - F - G - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - #

Loma : Tanmukodaf gray | FR kalav- | -dá sokudas


QR Code
QR Code skud_a (generated for current page)