Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/7/74fc13ecea5da27f110a83b92fa01a36.i failed
Unable to save cache file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.
Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/7/74fc13ecea5da27f110a83b92fa01a36.metadata failed
Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/7/74fc13ecea5da27f110a83b92fa01a36.i failed
Unable to save cache file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.


Loplekufu bu icde ravlemoc is ponaks ke ravlem Skujé


Ork ke ravlem  Ravlemord (nature du mot / kind of word)

Skujé ” ravlem tir mukodiskaf gray. Inaf volveyord tir pestaleraf gray.

Tentuks va ravlem  Tentuks (définition / definition)

.

Mamtiyara va ravlem  Mamtiyara (phonologie / phonetics)

Tiyaracka : \sku.'ʒe\

Texte de remplacement  Kalavaks (traductions bilingues / bilingual translations)

  • englava : intrigue (to)
  • francava : intriguer, comploter, conspirer

Skedaks va ravlem  Skedaks (termes corrélés / correlatives)

Ozwaks va ravlem  Ozwaks (citations / quotations)

Katcalaks icde ravlem  Katcalaks (remarques / remarks)

Kira (caractéristiques / features)

Redura (creation)

1978

Ord (type)

mukodiskaf gray

Zae (root)

SKUJE

Zaeya (radical)

SKUJE

Abduosta (prefix)

Radimosta (suffix)

Etekara (conjugaison / conjugation)

Rekee (présent / present)

1-eaf ilkom T-

(jin)

skujé

2-eaf ilkom T-

(rin)

skujel

3-eaf ilkom T-

(in)

skujer

1-eaf ilkom K-

(min)

skujet

2-eaf ilkom K-

(win)

skujec

3-eaf ilkom K-

(sin)

skujed

4-eaf ilkom K-

(cin)

skujev

Tegisa trenda

skujes

Darekee (passé / past)

1-eaf ilkom T-

(jin)

skujeyé

2-eaf ilkom T-

(rin)

skujeyel

3-eaf ilkom T-

(in)

skujeyer

1-eaf ilkom K-

(min)

skujeyet

2-eaf ilkom K-

(win)

skujeyec

3-eaf ilkom K-

(sin)

skujeyed

4-eaf ilkom K-

(cin)

skujeyev

Tegisa- trenda

skujeyes

Direkee (futur / future)

1-eaf ilkom T-

(jin)

skujeté

2-eaf ilkom T-

(rin)

skujetel

3-eaf ilkom T-

(in)

skujeter

1-eaf ilkom K-

(min)

skujetet

2-eaf ilkom K-

(win)

skujetec

3-eaf ilkom K-

(sin)

skujeted

4-eaf ilkom K-

(cin)

skujetev

Tegisa trenda

skujetes

Ravlemoc ke ravlem  Ravlemoc (dérivés lexicaux / derivatives)


Ravlemexulera

skudjiskujera

skotcotéslá

A - B - C - D - E - F - G - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - #

Watsa : M-Gray va ayategira

Loma : Pestaleraf gray | EN kalav- | FR kalav- | -jé sokudas


QR Code
QR Code skuj_e (generated for current page)