Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/3/3176c8b5dbbab8d5e41d020bc2c3a892.i failed
Unable to save cache file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.
Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/3/3176c8b5dbbab8d5e41d020bc2c3a892.metadata failed
Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/3/3176c8b5dbbab8d5e41d020bc2c3a892.i failed
Unable to save cache file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.


Loplekufu bu icde ravlemoc is ponaks ke ravlem Vankotuná


Ork ke ravlem  Ravlemord (nature du mot / kind of word)

Vankotuná ” ravlem tir mukodakiraf gray. Inaf volveyord tir tanmukodaf gray.

Tentuks va ravlem  Tentuks (définition / definition)

Mamtiyara va ravlem  Mamtiyara (phonologie / phonetics)

Tiyaracka : \van.ko.tu.'na\

Texte de remplacement  Kalavaks (traductions bilingues / bilingual translations)

  • francava : perfectionner

Skedaks va ravlem  Skedaks (termes corrélés / correlatives)

Ozwaks va ravlem  Ozwaks (citations / quotations)

Katcalaks icde ravlem  Katcalaks (remarques / remarks)

Kira (caractéristiques / features)

Redura (creation)

1978

Ord (type)

mukodakiraf gray

Zae (root)

VANKOTUNA

Zaeya (radical)

VANKOTUNA

Abduosta (prefix)

van-

Radimosta (suffix)

Etekara (conjugaison / conjugation)

Rekee (présent / present)

1-eaf ilkom T-

(jin)

vankotuná

2-eaf ilkom T-

(rin)

vankotunal

3-eaf ilkom T-

(in)

vankotunar

1-eaf ilkom K-

(min)

vankotunat

2-eaf ilkom K-

(win)

vankotunac

3-eaf ilkom K-

(sin)

vankotunad

4-eaf ilkom K-

(cin)

vankotunav

Tegisa trenda

vankotunas

Levgasa trenda

vankotunan

Darekee (passé / past)

1-eaf ilkom T-

(jin)

vankotunayá

2-eaf ilkom T-

(rin)

vankotunayal

3-eaf ilkom T-

(in)

vankotunayar

1-eaf ilkom K-

(min)

vankotunayat

2-eaf ilkom K-

(win)

vankotunayac

3-eaf ilkom K-

(sin)

vankotunayad

4-eaf ilkom K-

(cin)

vankotunayav

Tegisa- trenda

vankotunayas

Levgasa trenda

vankotunayan

Direkee (futur / future)

1-eaf ilkom T-

(jin)

vankotunatá

2-eaf ilkom T-

(rin)

vankotunatal

3-eaf ilkom T-

(in)

vankotunatar

1-eaf ilkom K-

(min)

vankotunatat

2-eaf ilkom K-

(win)

vankotunatac

3-eaf ilkom K-

(sin)

vankotunatad

4-eaf ilkom K-

(cin)

vankotunatav

Tegisa trenda

vankotunatas

Levgasa trenda

vankotunatan

Ravlemoc ke ravlem  Ravlemoc (dérivés lexicaux / derivatives)


Ravlemexulera

vankoltaravankotunara

vankoltávankrí

A - B - C - D - E - F - G - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - #

Loma : Tanmukodaf gray | FR kalav- | van- abduostan | -ná sokudas


QR Code
QR Code vankotun_a (generated for current page)