Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/e/e05fdb321512339ff830250e666eac9a.i failed
Unable to save cache file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.
Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/e/e05fdb321512339ff830250e666eac9a.metadata failed
Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/e/e05fdb321512339ff830250e666eac9a.i failed
Unable to save cache file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.


Loplekufu bu icde ravlemoc is ponaks ke ravlem Welvegasí


Ork ke ravlem  Ravlemord (nature du mot / kind of word)

Welvegasí ” ravlem tir mukodakiraf gray. Inaf volveyord tir tanmukodaf gray.

Tentuks va ravlem  Tentuks (définition / definition)

Mamtiyara va ravlem  Mamtiyara (phonologie / phonetics)

Tiyaracka : \wɛl.ve.ga.'si\

Texte de remplacement  Kalavaks (traductions bilingues / bilingual translations)

  • francava : faire rebondir

Skedaks va ravlem  Skedaks (termes corrélés / correlatives)

Ozwaks va ravlem  Ozwaks (citations / quotations)

Katcalaks icde ravlem  Katcalaks (remarques / remarks)

Kira (caractéristiques / features)

Redura (creation)

2012

Ord (type)

mukodakiraf gray

Zae (root)

WELVEGA

Zaeya (radical)

WELVEGASI

Abduosta (prefix)

Radimosta (suffix)

-sí

Etekara (conjugaison / conjugation)

Rekee (présent / present)

1-eaf ilkom T-

(jin)

welvegasí

2-eaf ilkom T-

(rin)

welvegasil

3-eaf ilkom T-

(in)

welvegasir

1-eaf ilkom K-

(min)

welvegasit

2-eaf ilkom K-

(win)

welvegasic

3-eaf ilkom K-

(sin)

welvegasid

4-eaf ilkom K-

(cin)

welvegasiv

Tegisa trenda

welvegasis

Levgasa trenda

welvegasin

Darekee (passé / past)

1-eaf ilkom T-

(jin)

welvegasiyí

2-eaf ilkom T-

(rin)

welvegasiyil

3-eaf ilkom T-

(in)

welvegasiyir

1-eaf ilkom K-

(min)

welvegasiyit

2-eaf ilkom K-

(win)

welvegasiyic

3-eaf ilkom K-

(sin)

welvegasiyid

4-eaf ilkom K-

(cin)

welvegasiyiv

Tegisa- trenda

welvegasiyis

Levgasa trenda

welvegasiyin

Direkee (futur / future)

1-eaf ilkom T-

(jin)

welvegasití

2-eaf ilkom T-

(rin)

welvegasitil

3-eaf ilkom T-

(in)

welvegasitir

1-eaf ilkom K-

(min)

welvegasitit

2-eaf ilkom K-

(win)

welvegasitic

3-eaf ilkom K-

(sin)

welvegasitid

4-eaf ilkom K-

(cin)

welvegasitiv

Tegisa trenda

welvegasitis

Levgasa trenda

welvegasitin

Ravlemoc ke ravlem  Ravlemoc (dérivés lexicaux / derivatives)


Ravlemexulera

welvegáwelvegara

weloráwelvesí

A - B - C - D - E - F - G - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - #

Loma : Tanmukodaf gray | FR kalav- | -sí radimostan | -sí sokudas


QR Code
QR Code welvegas_i (generated for current page)