Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/b/bef4f857431940e7633c79f7cf67233b.i failed
Unable to save cache file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.
Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/b/bef4f857431940e7633c79f7cf67233b.metadata failed
Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/b/bef4f857431940e7633c79f7cf67233b.i failed
Unable to save cache file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.


Loplekufu bu icde ravlemoc is ponaks ke ravlem Skultá


Ork ke ravlem  Ravlemord (nature du mot / kind of word)

Skultá ” ravlem tir mukodakiraf gray. Inaf volveyord tir tanmukodaf gray.

Tentuks va ravlem  Tentuks (définition / definition)

.

Mamtiyara va ravlem  Mamtiyara (phonologie / phonetics)

Tiyaracka : \skul.'ta\

Texte de remplacement  Kalavaks (traductions bilingues / bilingual translations)

  • francava : mettre en feuilleton, faire un feuilleton de

Skedaks va ravlem  Skedaks (termes corrélés / correlatives)

Ozwaks va ravlem  Ozwaks (citations / quotations)

Katcalaks icde ravlem  Katcalaks (remarques / remarks)

Xantaza va ravlem  Xantaza (sources / sources)

  • Kotava.org : Winugaf ravlemeem

Kira (caractéristiques / features)

Redura (creation)

2016

Ord (type)

mukodakiraf gray

Zae (root)

SKULTA

Zaeya (radical)

SKULTA

Abduosta (prefix)

Radimosta (suffix)

Etekara (conjugaison / conjugation)

Rekee (présent / present)

1-eaf ilkom T-

(jin)

skultá

2-eaf ilkom T-

(rin)

skultal

3-eaf ilkom T-

(in)

skultar

1-eaf ilkom K-

(min)

skultat

2-eaf ilkom K-

(win)

skultac

3-eaf ilkom K-

(sin)

skultad

4-eaf ilkom K-

(cin)

skultav

Tegisa trenda

skultas

Levgasa trenda

skultan

Darekee (passé / past)

1-eaf ilkom T-

(jin)

skultayá

2-eaf ilkom T-

(rin)

skultayal

3-eaf ilkom T-

(in)

skultayar

1-eaf ilkom K-

(min)

skultayat

2-eaf ilkom K-

(win)

skultayac

3-eaf ilkom K-

(sin)

skultayad

4-eaf ilkom K-

(cin)

skultayav

Tegisa- trenda

skultayas

Levgasa trenda

skultayan

Direkee (futur / future)

1-eaf ilkom T-

(jin)

skultatá

2-eaf ilkom T-

(rin)

skultatal

3-eaf ilkom T-

(in)

skultatar

1-eaf ilkom K-

(min)

skultatat

2-eaf ilkom K-

(win)

skultatac

3-eaf ilkom K-

(sin)

skultatad

4-eaf ilkom K-

(cin)

skultatav

Tegisa trenda

skultatas

Levgasa trenda

skultatan

Ravlemoc ke ravlem  Ravlemoc (dérivés lexicaux / derivatives)


Ravlemexulera

skoáskumá

skoáskumá

A - B - C - D - E - F - G - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - #

Loma : ktp_lists | ktp_lists | ktp_lists


QR Code
QR Code skult_a (generated for current page)