Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/4/4de953542bc78661d23a3f13f7b38677.i failed
Unable to save cache file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.
Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/4/4de953542bc78661d23a3f13f7b38677.metadata failed
Writing /home/kotava/www/kotapedia/data/cache/4/4de953542bc78661d23a3f13f7b38677.i failed
Unable to save cache file. Hint: disk full; file permissions; safe_mode setting.


Loplekufu bu icde ravlemoc is ponaks ke ravlem Sorjé


Ork ke ravlem  Ravlemord (nature du mot / kind of word)

Sorjé ” ravlem tir mukodakiraf gray. Inaf volveyord tir tolmukodaf gray.

Tentuks va ravlem  Tentuks (définition / definition)

.

Mamtiyara va ravlem  Mamtiyara (phonologie / phonetics)

Tiyaracka : \sɔr.'ʒe\

Texte de remplacement  Kalavaks (traductions bilingues / bilingual translations)

  • francava : débouter

Skedaks va ravlem  Skedaks (termes corrélés / correlatives)

Ozwaks va ravlem  Ozwaks (citations / quotations)

Katcalaks icde ravlem  Katcalaks (remarques / remarks)

Kira (caractéristiques / features)

Redura (creation)

1978

Ord (type)

mukodakiraf gray

Zae (root)

SORJE

Zaeya (radical)

SORJE

Abduosta (prefix)

Radimosta (suffix)

Etekara (conjugaison / conjugation)

Rekee (présent / present)

1-eaf ilkom T-

(jin)

sorjé

2-eaf ilkom T-

(rin)

sorjel

3-eaf ilkom T-

(in)

sorjer

1-eaf ilkom K-

(min)

sorjet

2-eaf ilkom K-

(win)

sorjec

3-eaf ilkom K-

(sin)

sorjed

4-eaf ilkom K-

(cin)

sorjev

Tegisa trenda

sorjes

Levgasa trenda

sorjen

Tuvar- trenda

sorjemb

Darekee (passé / past)

1-eaf ilkom T-

(jin)

sorjeyé

2-eaf ilkom T-

(rin)

sorjeyel

3-eaf ilkom T-

(in)

sorjeyer

1-eaf ilkom K-

(min)

sorjeyet

2-eaf ilkom K-

(win)

sorjeyec

3-eaf ilkom K-

(sin)

sorjeyed

4-eaf ilkom K-

(cin)

sorjeyev

Tegisa- trenda

sorjeyes

Levgasa trenda

sorjeyen

Tuvar- trenda

sorjeyemb

Direkee (futur / future)

1-eaf ilkom T-

(jin)

sorjeté

2-eaf ilkom T-

(rin)

sorjetel

3-eaf ilkom T-

(in)

sorjeter

1-eaf ilkom K-

(min)

sorjetet

2-eaf ilkom K-

(win)

sorjetec

3-eaf ilkom K-

(sin)

sorjeted

4-eaf ilkom K-

(cin)

sorjetev

Tegisa trenda

sorjetes

Levgasa trenda

sorjeten

Tuvar- trenda

sorjetemb

Ravlemoc ke ravlem  Ravlemoc (dérivés lexicaux / derivatives)


Ravlemexulera

soriúsorjenik

tusoregrásorlá

A - B - C - D - E - F - G - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - #

Watsa : tolmukodaf gray va ayik

Loma : Tolmukodaf gray | FR kalav- | -rjé sokudas


QR Code
QR Code sorj_e (generated for current page)